ברוכים הבאים

זה קורה לכולנו, במוקדם או במאוחר. מצב משפחתי משתנה, פיטורין מעבודה או עזיבה מרצון, שינוי מגורים… כך יום בהיר אחד אנו מוצאים את עצמנו ניצבים בצומת דרכים: אישית, מקצועית, זוגית ועוד… בנקודות קריטיות כאלה בחיים, כדאי להיוועץ באיש מקצוע אובייקטיבי ומיומן שיוכל לסייע ולהתוות בפנינו את הדרך הנכונה ש'איבדנו' או לא חשבנו עליה כאופציה.

שמי דבורה רוטמן מראשון לציון, עבדתי שנים כמורה ואף כיהנתי בתפקיד סגנית מנהלת בבית ספר יסודי. ניהלתי פרויקטים חברתיים וידעתי תמיד שיש לי כושר מנהיגות ויכולת לסייע לאנשים ולהניע אותם. עם פרישתי ממערכת החינוך, ידעתי בוודאות שאני רוצה להמשיך ולעבוד עם אנשים. במסגרת החיפושים שלי למציאת תחום עיסוק, נחשפתי לעולם האסטרולוגיה, רייקי, תטא הילינג, תקשור ונומרולוגיה ומצאתי את עצמי מרותקת. כך החלטתי שהנומרולוגיה היא הכיוון החדש שלי בחיים. כיום, אחרי למעלה מעשר שנים בתחום, אני מתמקדת בייעוץ והכוונה באמצעות הנומרולוגיה והכילים ננוספים שרכשתי. אני מנחה ומדריכה אנשים למודעות עצמית גבוהה יותר ולגילוי דרך אופטימלית להגשמה עצמית בחיים.

השירותים שלי

מפה נומרולוגית

עריכת מפה נומרולוגית עפ"י תאריך הלידה והשם המלא. ניתוח המפה הכולל פגישה בת שעתיים בה אני מסבירה את כל המשתמע מהמפה ואף מייעצת לגבי ההמשך. במהלך השנה הקרובה אני מלווה בייעוץ טלפוני ללא עלות נוספת ! הקשר הזה מועיל כשיודעים שאפשר לפנות ולהתייעץ במקרה שצצה שאלה.
לחצו כאן להשארת פרטים

מפגשי הנאה

מגוון מפגשים וסדנאות מעניינים ומהנים לקבוצות קטנות שסקרנים לדעת מה מסתתר מאחורי המספרים. מסיבות יום הולדת למבוגרים, מסיבת רווקות, קבוצות חברים. הכל בהנאה ואווירה טובה.
לחצו כאן להשארת פרטים

פגישת ייעוץ בנושא זוגיות

פגישה בת שעתיים בה נשב יחד מול המפה הנומרולוגית שהכנתי עבורך ונעמוד על עיתויים שונים בחייך, מועדים טובים לשינוי, כמו כן תחזית ל12 החודשים הקרובים . נתמקד בנושא זוגיות ומשפחה.
לחצו כאן להשארת פרטים

ייעוץ אישי קצר קשה לי להחליט

אתם רוצים לדעת מתי לממש עסקה, רכישת דירה, שותפות. ייעוץ פגישה אישית בת שעה
לחצו כאן להשארת פרטים

מפת עיתויים

המפה כוללת שנה אישית ופירוט חודשים אישיים.
לחצו כאן להשארת פרטים

שי נומרולוגי

מתנה ליום הולדת , חג או כל הפתעה אחרת. שי ממוסגר בו יקבל המבקש תיאור קצר של המאפיינים המעצימים, והשפעת השם הפרטי של מקבל השי.
לחצו כאן להשארת פרטים

מי קהל היעד שלך ?
"פונים אליי אנשים שנמצאים בנקודת מפנה בחייהם וזקוקים לעצה וייעוץ. אלה אנשים המעוניינים לגלות את עצמם לעומק ולהגיע לאמת, לפתח מודעות גבוהה יותר ולהבין למה הם במקום בו הם נמצאים… שיחת הייעוץ מתקיימת במטרה להאיר את המשך הדרך ועל מנת לקבל החלטות חשובות להמשך בחיים. המפגש הראשוני כולל אבחון, מיקוד ושיקוף של אופי, תכונות בסיסיות, צרכים פנימיים ומצב נתון. השיחה המתקיימת ביני ובין המתייעץ מאפשרת ניתוח עבר והווה, התמקדות במטרות חדשות מתוך הבנה מעמיקה של התאמה אישית מקסימלית ומציאת דרך עתידית נכונה. כשהפגישה מסתיימת, אני נותנת למתייעץ מפה נומרולוגית הכוללת מידע כתוב על מנת שיוכל לשוב ולעיין בה כשיהיה צורך. כמו כן, אני מאפשרת ללקוחות לחזור ולשוחח איתי בטלפון (או במפגש נוסף) מידי פעם. לעיתים, מתוך הניתוח וההבנה, מתחילים ליישם דרך חדשה שרצופה בעליות ומורדות. לפעמים קורה שבמהלך הזמן, מתעוררות שאלות נוספות, בין אם מדובר בבני משפחה, קריירה, מקום עבודה וכו'. במקרים אחרים, אחרי שינויים חיוביים שחלים בתחומים שונים בחיים בעקבות יישום המלצות ותובנות שמקבלים בתהליך הייעוץ, מגיעים אליי בני משפחה וחברים של אותו אדם"…

מה הייחוד שלך כיועצת ?
". אני משקפת את מה שאני רואה  המפה הנומרולוגית היא כלי בסיסי לאיבחון , על מנת לייעץ ולכוון ולתאר להם אפשרויות פעולה, כאן נכנסים הכילים הנוספים שאני משתמשת מתחומי התנהגות אחרים מניסיוני הרב  בעבר של עבודה עם אנשים בגילאים שונים על מנת לייעץ ולכוון. בסופו של דבר, זה נמצא בידיים של האדם עצמו. למשל, אישה או גבר שבאים להתייעץ לגבי זוגיות, אבל לא שוקלים אפילו אפשרות של 'עבודה' לשיפור או פירוד- בעצם באים רק לדבר ולא לעשות… במצב כזה אני מתאמת ציפיות, מסבירה שאין באפשרותי לשנות בן אדם אחר, אלא רק את הגישה שלהם למצב תוך בדיקת דרכי פעולה שונות לשיפור המצב. אדם שמחפש חיזוי עתידות לא ימצא זאת אצלי כי איני עוסקת בתחום זה אלא במודעות עצמית שבעקבותיה נפתחות דרכים חדשות. אני גם מצביעה על 'חלונות הזדמנויות' שצפויות אולם אם לא תיעשה פעולה כל שהיא בנדון, זה יישאר בגדר אפשרות/רעיון שלא יתממשו במציאות. למשל, אני יכולה לומר לאישה שמחפשת זוגיות שיש בפניה 'חלון' של הזדמנות למימוש אבל אם אותה אישה לא תעשה שום דבר, לא תיזום מפגשים עם בני המין השני ולא תאפשר לעצמה היכרויות – הנסיך לא יגיע לסף דלתה… למעשה, כל מטרה שרוצים להשיג בחיים, יש צורך לדעת את העיתוי המתאים למימוש, להתכוונן אליה, לרצות אותה באמת, ולנקוט בצעדים פרקטיים להשגתה -אחרת זה פשוט לא יקרה".

מודעות, בהירות, הבנה וחיבור והכרה ברצונות הפנימיים ולצרכים האמתיים שלנו- כל אלה הם אבני הדרך שסוללת דבורה למען בני אדם המגיעים אליה לייעוץ. הייעוץ וההדרכה מתבצעים באווירה מרגיעה, בה 'חוזרים' לפרופורציות, משלבים יצירתיות ורוחנית ומגדירים דרכי פעולה מעשיות.

קצת ממה שכתבו עליי

צור קשר

מוזמנים להשאיר הודעה ואחזור אליכם,
או ליצור קשר בנייד
052-8605023
dvorarot1@013.net.il